• Ana Safya
  • Futbol
  • Trabzonspor’un Gözdesi Okay Yokuşlu İngiltere Yolcusu!

Trabzonspor’un Gözdesi Okay Yokuşlu İngiltere Yolcusu!

9 < ?php echo get_post_meta($post->ID, "thumbnail", true); ?>
Trabzonspor’un Gözdesi Okay Yokuşlu İngiltere Yolcusu!

İngiliz ekibi West Bromwich takımının uzun bir süredir takip altına aldığı Okay Yokuşlu için Trabzonspor’a 8 milyon Euro’luk teklif yaptığı öğrenildi. Devre arasında oyuncu satmayı düşünmeyen bordo-mavililer ise “Sezon sonunda gelin, konuşalım” yanıtını verdiği öğrenildi.

Trabzonspor’da başarılı performansıyla dikkatleri üzerine çekmeye devam eden ve en sonra Sivasspor’a attığı harika kafa golüyle takımının kazanmasında çok önemli rol oynayan Okay Yokuşlu, İngiliz takımlarının radarına takıldı. Bordo-mavili takımdaki oyunuyla Milli Takım’a kadar yükselen genç yeteneğe Premier Lig ekiplerinden West Bromwich’in talip olduğu ifade edildi. Ada ekibinin Trabzonspor’a 8 milyon Euro’luk teklif yaptığı öğrenilirken, scout ekibinin sürekli Okay’ı izlediği belirtildi.

“AVRUPA’YA AÇILMAK İSTİYOR”

Devre arasında oyuncu satmayı düşünmeyen Trabzonspor yönetiminin ise İngiliz temsilcisine “Sezon sonu gelin, görüşelim” şeklinde yanıt verdiği öğrenildi. Karadeniz ekibiyle 2020 yılına kadar sözleşmesi bulunan Okay’ın da artık Avrupa’ya açılmak istediği ve bunu yakın çevresine söylediği belirtildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir